icon

0 (850) 309 36 10

Akabe mah. Yeniceler cad. A3 No:145 B,
Konya, Türkiye

WhatsApp İletişim
ß
img

MR.SİMİTMAX DONUK ÜRÜNLERİNE GÖZ ATIN!

Firmamız, lezzetli kahvaltılık ürünlerinizi sofralarınıza en taze haliyle ulaştırmak için çalışmaktadır. Bayilik veren mr.simitmax olarak, simit, poğaça, börek gibi geleneksel Türk kahvaltı lezzetlerini dondurulmuş olarak diğer şehirlere ulaştırıyoruz.

Ürünlerimizi hazırlarken kullanılan malzemelerin kalitesi, hijyen ve lezzet bizim için önceliklidir. Taze ve doğal malzemeler kullanarak, tamamen hijyenik koşullarda üretim yapıyoruz. Dondurulmuş ürünlerimizi paketlerken de özenle hazırlıyor, sizlere en kaliteli ürünü sunmak için özen gösteriyoruz.

Bayilik vererek, tüm Türkiye'deki müşterilerimize en lezzetli kahvaltılık ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Siz de bizimle birlikte bu lezzetli yolculuğa katılmak isterseniz, mr.simitmax bayiliklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

mr.simitmax olarak, Türk kahvaltısının vazgeçilmez lezzetlerini dondurarak, en taze ve en lezzetli halleriyle sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Her zaman kaliteli ürünlerimizle, sizlere hizmet vermek için buradayız.